Benjamí Plata Girona FASE1 Grup B 2026/27

A la jornada 3 de Benjamí Plata Girona FASE1 Grup B 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Caldes E amb 9 punts, seguit de HC Salt (9). El màxim golejador segons les actes és Alba Valenti Marquez (HC Salt) amb 17 gols. Proper partit destacat: Club Patí Blanes Atlètic contra HC Salt, dissabte 17 d'octubre a les 10:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Caldes E33003649
2HC Salt33002439
3Club Patí Blanes Atlètic320125216
4CH Palafrugell D2101793
5Club Hoquei Lloret31027173
6CP Jonquerenc310217273
7CH Olot20028200
8Shum Selvafil B30037300

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Benjamí Plata Girona FASE1 Grup B 2026/27?
CP Caldes E, amb 9 punts després de 11 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Benjamí Plata Girona FASE1 Grup B 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 d'octubre al 20 de desembre.
On es poden veure els resultats de Benjamí Plata Girona FASE1 Grup B 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/benjami-plata-girona-fase1-grup-b-2026-27-e50484498bb3): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.