Benjamí Plata Girona Fase 1 Grup A 2026/27

A la jornada 3 de Benjamí Plata Girona Fase 1 Grup A 2026/27, el líder de la classificació calculada és GEiEG amb 9 punts, seguit de Shum Metall·lògic C (6). El màxim golejador segons les actes és Gerard Montserrat Serra (Shum Metall·lògic C) amb 20 gols. Proper partit destacat: Shum Metall·lògic C contra GEiEG, dissabte 17 d'octubre a les 16:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1GEiEG33002399
2Shum Metall·lògic C22002006
3FD Cassanenc22001516
4CP Breda210116103
5CP Caldes de Malavella20117111
6Club Hoquei Palafrugell20115151
7Hoquei Banyoles20022210
8Club Hoquei Lloret30033240

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Benjamí Plata Girona Fase 1 Grup A 2026/27?
GEiEG, amb 9 punts després de 9 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Benjamí Plata Girona Fase 1 Grup A 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Benjamí Plata Girona Fase 1 Grup A 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/benjami-plata-girona-fase-1-grup-a-2026-27-47b4574d4737): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.