Benjamí OR Girona 2026/27

A la jornada 3 de Benjamí OR Girona 2026/27, el líder de la classificació calculada és FD Cassanenc A amb 9 punts, seguit de CH Olot (7). El màxim golejador segons les actes és Uriel Jiménez Ramon (CH Olot) amb 20 gols. Proper partit destacat: Hoquei Figueres contra CH Olot, diumenge 18 d'octubre a les 17:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1FD Cassanenc A330018109
2CH Olot32102067
3HC Ripoll311111114
4CH Olot3111994
5CH Farners21011693
6Hoquei Figueres21017103
7Girona CH1010221
8Shum20026170
9Club Hoquei Palafrugell30037220

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Benjamí OR Girona 2026/27?
FD Cassanenc A, amb 9 punts després de 11 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Benjamí OR Girona 2026/27?
La jornada 4 es juga del 16 al 31 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Benjamí OR Girona 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/benjami-or-girona-2026-27-2b54b5f3af78): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.