Benjamí Lleida F1 2026/27

A la jornada 2 de Benjamí Lleida F1 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Juneda amb 6 punts, seguit de Hoquei Tàrrega (6). El màxim golejador segons les actes és Marc Morar Spaniol (Hoquei Tàrrega) amb 24 gols. Proper partit destacat: Hoquei Tàrrega contra Lleida, dissabte 17 d'octubre a les 10:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Juneda22002116
2Hoquei Tàrrega22002456
3CH Cadí22002126
4Lleida22002016
5CP Bell-lloc22001846
6HC Alpicat21011263
7CH Mollerussa210117173
8Lleida21019133
9CP Vila-sana21018153
10Lleida1001380
11CP Bell-lloc10013130
12CP Fraga20027190
13CH Cadí20026250
14HC Alpicat20021210
15CH Juneda20021210

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de Benjamí Lleida F1 2026/27?
CH Juneda, amb 6 punts després de 14 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de Benjamí Lleida F1 2026/27?
La jornada 3 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de Benjamí Lleida F1 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/benjami-lleida-f1-2026-27-b276f8bea94f): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.