BCN Prebenjami Plata 4 2026/27

A la jornada 3 de BCN Prebenjami Plata 4 2026/27, el líder de la classificació calculada és HC Sant Just amb 9 punts, seguit de CP Montesquiu (9). El màxim golejador segons les actes és Gisela Gabriel Pons (UE Horta) amb 8 gols. Proper partit destacat: CH Prat contra HC Sant Just, dissabte 17 d'octubre a les 15:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1HC Sant Just33001129
2CP Montesquiu3300949
3UE Horta2200806
4HF Sant Josep Sant Sadurní2200726
5CP Subur Sitges3111784
6CH Prat3102483
7Club Patí Vilanova1100403
8Ribes CP2101553
9HC Montbui2011561
10CP Corbera2002360
11CP Riudebitlles2002280
12CP Sant Ramon2002180
13PHC Sant Cugat30032110

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Prebenjami Plata 4 2026/27?
HC Sant Just, amb 9 punts després de 15 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Prebenjami Plata 4 2026/27?
La jornada 4 es juga el dissabte 17 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Prebenjami Plata 4 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-prebenjami-plata-4-2026-27-3d872a6e7ae5): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.