BCN Prebenjami Plata 3 2026/27

A la jornada 3 de BCN Prebenjami Plata 3 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Sant Celoni amb 9 punts, seguit de Hoquei Patins Tona (9). El màxim golejador segons les actes és Max Serena Puig (CP Sant Celoni) amb 11 gols. Proper partit destacat: HC Palau de Plegamans contra CP Sant Celoni, dissabte 17 d'octubre a les 15:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Sant Celoni33001149
2Hoquei Patins Tona33001049
3Capellades HC2200716
4CP Malgrat2200806
5HC Palau de Plegamans3201846
6Igualada HC3111544
7CH Mataró3102873
8Club Patí Tordera3102773
9UE Horta3102483
10CE Olesa Patí1010331
11Club Patí Voltregà2011371
12CH Les Franqueses3012171
13CP Manresa2002180
14PHC Sant Cugat30030120

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Prebenjami Plata 3 2026/27?
CP Sant Celoni, amb 9 punts després de 18 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Prebenjami Plata 3 2026/27?
La jornada 4 es juga el dissabte 17 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Prebenjami Plata 3 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-prebenjami-plata-3-2026-27-4605de1188d4): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.