BCN Prebenjami Plata 2 2026/27

A la jornada 3 de BCN Prebenjami Plata 2 2026/27, el líder de la classificació calculada és CHP Bigues i Riells amb 9 punts, seguit de Club Hoquei Arenys de Mar (9). Proper partit destacat: CP Masquefa contra HF Sant Josep Sant Sadurní, dissabte 17 d'octubre a les 18:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CHP Bigues i Riells33001119
2Club Hoquei Arenys de Mar33001129
3Vic Hoquei Club2200806
4Ribes CP2200806
5CP Masquefa2200836
6HC Castellar2101443
7HF Sant Josep Sant Sadurní3102573
8CP Folgueroles3102683
9CH Ripollet31024103
10Mollet HC1001240
11CH Mataró1001040
12Club Patí Voltregà2002180
13CH Les Franqueses2002080
14Club Patí Vilafranca30033120

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Prebenjami Plata 2 2026/27?
CHP Bigues i Riells, amb 9 punts després de 16 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Prebenjami Plata 2 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Prebenjami Plata 2 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-prebenjami-plata-2-2026-27-6f5c1c519f4f): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.