BCN Prebenjami Plata 1 2026/27

A la jornada 3 de BCN Prebenjami Plata 1 2026/27, el líder de la classificació calculada és FC Martinenc amb 9 punts, seguit de PHC Sant Cugat (6). El màxim golejador segons les actes és Marc Camacho Gonzalez de Rivero (FC Martinenc) amb 11 gols. Proper partit destacat: CP Roda contra CH Claret, diumenge 18 d'octubre a les 10:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1FC Martinenc33001119
2PHC Sant Cugat3201936
3Vic Hoquei Club2200826
4CP Roda2200726
5CH Claret2200846
6CP Congrés3201766
7CH Castellet2101453
8CPI Sant Ignasi B2101563
9HC Sentmenat31025103
10CE La Salle Bonanova3102783
11Club Patí Voltregà1001230
12Club Hoquei Arenys de Mar2002270
13UE Hoquei Barberà30032110
14HC Sant Just30032110

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Prebenjami Plata 1 2026/27?
FC Martinenc, amb 9 punts després de 17 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Prebenjami Plata 1 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Prebenjami Plata 1 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-prebenjami-plata-1-2026-27-52cccfcd2f41): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.