BCN Prebenjami OR 3 2026/27

A la jornada 3 de BCN Prebenjami OR 3 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Caldes amb 9 punts, seguit de PHC Sant Cugat (6). El màxim golejador segons les actes és Angel Marmol Méndez (CH Caldes) amb 10 gols. Proper partit destacat: CHP Sant Feliu contra CH Caldes, diumenge 18 d'octubre a les 11:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Caldes33001059
2PHC Sant Cugat32011056
3CH Ripollet3201956
4Igualada HC3102583
5CHP Sant Feliu2011241
6Club Patí Vilafranca2011141
7HF Sant Josep Sant Sadurní2002280

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Prebenjami OR 3 2026/27?
CH Caldes, amb 9 punts després de 9 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Prebenjami OR 3 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Prebenjami OR 3 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-prebenjami-or-3-2026-27-dc690b5c08a6): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.