BCN Prebenjami Bronze 4 2026/27

A la jornada 3 de BCN Prebenjami Bronze 4 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Caldes amb 9 punts, seguit de Capellades HC (6). El màxim golejador segons les actes és Aleix Casanovas Pérez (Capellades HC) amb 9 gols. Proper partit destacat: CH Caldes contra Mollet HC, dissabte 17 d'octubre a les 12:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Caldes33001229
2Capellades HC3201986
3Mollet HC2110534
4CH Santa Perpètua2101463
5CP Torrelles2011561
6HC Castellar2002370
7HC Sant Just2002170

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Prebenjami Bronze 4 2026/27?
CH Caldes, amb 9 punts després de 8 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Prebenjami Bronze 4 2026/27?
La jornada 4 es juga el dissabte 17 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Prebenjami Bronze 4 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-prebenjami-bronze-4-2026-27-0cffdc2edd0d): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.