BCN Benjamí Plata 5 2026/27

A la jornada 3 de BCN Benjamí Plata 5 2026/27, el líder de la classificació calculada és Club Patí Cubelles amb 9 punts, seguit de HC Montbui (6). El màxim golejador segons les actes és Pol Petit Garcia (CHP Martorell) amb 13 gols. Proper partit destacat: Club Patí Vilanova contra Capellades HC, diumenge 18 d'octubre a les 11:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Club Patí Cubelles33002819
2HC Montbui22002226
3Club Patí Vilanova22001626
4Capellades HC22001636
5CP Torrelles220014126
6CHP Martorell210114123
7Ribes CP210110103
8Club Patí Vilafranca1001170
9CP Corbera20026140
10PHC Sant Cugat20028180
11Igualada HC10011110
12CP Masquefa20020200
13CP Congrés30036300

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Benjamí Plata 5 2026/27?
Club Patí Cubelles, amb 9 punts després de 13 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Benjamí Plata 5 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Benjamí Plata 5 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-benjami-plata-5-2026-27-458ee6cb602b): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.