BCN Benjamí Plata 4 2026/27

A la jornada 3 de BCN Benjamí Plata 4 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Roda amb 6 punts, seguit de CP Folgueroles (6). El màxim golejador segons les actes és Martí Alarcón Soler (CP Roda) amb 15 gols. Proper partit destacat: CE La Salle Bonanova contra CHP Bigues i Riells, dissabte 17 d'octubre a les 16:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Roda22001556
2CP Folgueroles22002336
3CHP Bigues i Riells320125146
4CE La Salle Bonanova210112123
5Mollet HC310212153
6Club Patí Voltregà1100433
7CPI Sant Ignasi B11001003
8Club Patí Taradell1100413
9CH Ripollet31029223
10CH Santa Perpètua200211180
11CP Montesquiu10012120
12CPI La Sagrera30032240

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Benjamí Plata 4 2026/27?
CP Roda, amb 6 punts després de 12 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Benjamí Plata 4 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 d'octubre al 8 de novembre.
On es poden veure els resultats de BCN Benjamí Plata 4 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-benjami-plata-4-2026-27-26fcea701471): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.