BCN Benjamí Plata 3 2026/27

A la jornada 3 de BCN Benjamí Plata 3 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Santa Perpètua amb 6 punts, seguit de Mollet HC (6). El màxim golejador segons les actes és Roc del Castillo Casan (Club Hoquei Arenys de Mar) amb 21 gols. Proper partit destacat: CH Les Franqueses contra CH Santa Perpètua, dissabte 17 d'octubre a les 11:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Santa Perpètua22001736
2Mollet HC320124116
3Club Hoquei Arenys de Mar32012186
4CP Congrés22001436
5CH Caldes320121176
6CP Malgrat2110324
7CH Mataró1100933
8CE Sagrerenc20113131
9CH Les Franqueses30124241
10CE La Salle Bonanova20118121
11UE Horta1001560
12CE Arenys de Munt20026130
13CE Maristes Sant Joan20021210

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Benjamí Plata 3 2026/27?
CH Santa Perpètua, amb 6 punts després de 14 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Benjamí Plata 3 2026/27?
La jornada 4 es juga el dissabte 17 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Benjamí Plata 3 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-benjami-plata-3-2026-27-0596c0a6da46): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.