BCN Benjamí Plata 2 2026/27

A la jornada 3 de BCN Benjamí Plata 2 2026/27, el líder de la classificació calculada és CHP Bigues i Riells amb 9 punts, seguit de HC Sant Just (9). El màxim golejador segons les actes és Arlet González Creus (CHP Bigues i Riells) amb 22 gols. Proper partit destacat: CPI Sant Ignasi C contra CHP Bigues i Riells, dissabte 24 d'octubre a les 18:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CHP Bigues i Riells33002269
2HC Sant Just33001839
3CPI Sant Ignasi C22001756
4CE Olesa Patí11001333
5CP Manlleu11001253
6PHC Sant Cugat210116113
7CH Navarcles21011173
8CP Folgueroles2101493
9CH Castellet2002280
10FC Martinenc20022110
11UE Horta20026200
12HC Palau de Plegamans20026210
13Sferic Terrassa20023230

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Benjamí Plata 2 2026/27?
CHP Bigues i Riells, amb 9 punts després de 13 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Benjamí Plata 2 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 24 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Benjamí Plata 2 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-benjami-plata-2-2026-27-d845123a56a3): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.