BCN Benjamí OR 4 2026/27

A la jornada 3 de BCN Benjamí OR 4 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Mataró amb 9 punts, seguit de CPI Sant Ignasi A (6). El màxim golejador segons les actes és Luca Castellsaguer Bianchi (CH Mataró) amb 21 gols. Proper partit destacat: CH Mataró contra HC Sant Just, dissabte 17 d'octubre a les 15:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Mataró330021119
2CPI Sant Ignasi A320125146
3HC Sant Just31111074
4CH Caldes2110874
5CH Ripollet310215163
6CP Riudebitlles310211143
7CP Monjos20117171
8Vic Hoquei Club30127181

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Benjamí OR 4 2026/27?
CH Mataró, amb 9 punts després de 11 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Benjamí OR 4 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Benjamí OR 4 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-benjami-or-4-2026-27-1fb8c81f900f): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.