BCN Benjamí OR 3 2026/27

A la jornada 3 de BCN Benjamí OR 3 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Congrés amb 9 punts, seguit de Club Patí Voltregà (9). El màxim golejador segons les actes és Quim Serra Soler (Club Patí Voltregà) amb 20 gols. Proper partit destacat: CP Congrés contra Club Patí Voltregà, dissabte 17 d'octubre a les 12:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Congrés33002679
2Club Patí Voltregà33002079
3Club Patí Vilafranca320116106
4CP Corbera311112194
5CP Manlleu310213103
6PHC Sant Cugat310211163
7Igualada HC30124191
8HC Palau de Plegamans30036200

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Benjamí OR 3 2026/27?
CP Congrés, amb 9 punts després de 12 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Benjamí OR 3 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Benjamí OR 3 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-benjami-or-3-2026-27-4d80c4c736dd): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.