BCN Benjamí OR 1 2026/27

A la jornada 3 de BCN Benjamí OR 1 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Riudebitlles amb 9 punts, seguit de CP Congrés (9). El màxim golejador segons les actes és Marc Capitán Valdueza (CP Congrés) amb 18 gols. Proper partit destacat: CP Riudebitlles contra CH Caldes, diumenge 18 d'octubre a les 11:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Riudebitlles33002039
2CP Congrés33001859
3PHC Sant Cugat32011686
4HC Palau de Plegamans3201996
5CH Caldes310212143
6Igualada HC31029153
7CE Arenys de Munt30038220
8UE Horta30034200

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Benjamí OR 1 2026/27?
CP Riudebitlles, amb 9 punts després de 12 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Benjamí OR 1 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Benjamí OR 1 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-benjami-or-1-2026-27-6b640d17b3be): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.