BCN Benjamí Bronze 2 2026/27

A la jornada 3 de BCN Benjamí Bronze 2 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Prat amb 9 punts, seguit de CP Subur Sitges (6). El màxim golejador segons les actes és Alma Puyuelo Vilches (CH Prat) amb 25 gols. Proper partit destacat: AE Casp contra Club Hoquei Molins de Rei, dissabte 17 d'octubre a les 10:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Prat33003669
2CP Subur Sitges22001906
3AE Casp311116164
4Club Hoquei Molins de Rei21015103
5Club Patí Vilanova21014113
6HC Sant Just301213251
7Club Patí Cubelles30031260

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Benjamí Bronze 2 2026/27?
CH Prat, amb 9 punts després de 9 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Benjamí Bronze 2 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Benjamí Bronze 2 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-benjami-bronze-2-2026-27-58abf2c4be7d): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.