BCN Benjamí Bronze 1 2026/27

A la jornada 3 de BCN Benjamí Bronze 1 2026/27, el líder de la classificació calculada és Hoquei Patins Tona amb 6 punts, seguit de CHP Sant Feliu (4). El màxim golejador segons les actes és Llàtzer Blancafort Vilà (Vic Hoquei Club) amb 20 gols. Proper partit destacat: Hoquei Patins Tona contra CP Centelles, dissabte 17 d'octubre a les 14:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Hoquei Patins Tona320123216
2CHP Sant Feliu21101994
3CP Centelles21101274
4CP Roda11001053
5Vic Hoquei Club310225313
6CP Manlleu20028160
7CP Manresa1001190

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de BCN Benjamí Bronze 1 2026/27?
Hoquei Patins Tona, amb 6 punts després de 7 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de BCN Benjamí Bronze 1 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de BCN Benjamí Bronze 1 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/bcn-benjami-bronze-1-2026-27-b93dbf2322c0): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.