Aleví Plata 8 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví Plata 8 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Les Franqueses amb 9 punts, seguit de CP Caldes de Malavella (9). El màxim golejador segons les actes és Jan Sanchez Alza (Club Hoquei Arenys de Mar) amb 17 gols. Proper partit destacat: Sferic Terrassa contra CP Centelles, divendres 16 d'octubre a les 20:40.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Les Franqueses33002749
2CP Caldes de Malavella33001689
3Club Hoquei Arenys de Mar22001746
4Vic Hoquei Club32011476
5HC Castellar2200616
6Andorra HC32012296
7CH Mataró21011143
8HC Palau de Plegamans31021483
9CP Centelles1001040
10CP Manresa20024150
11CH Navarcles30037260
12Sferic Terrassa20021210
13CP Masquefa30031290

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví Plata 8 2026/27?
CH Les Franqueses, amb 9 punts després de 16 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví Plata 8 2026/27?
La jornada 3 es juga el divendres 16 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví Plata 8 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-plata-8-2026-27-8af5e69b68ba): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.