Aleví Plata 7 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví Plata 7 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Manresa amb 9 punts, seguit de CP Vila-sana (6). El màxim golejador segons les actes és Júlia Trias Mas (CP Manresa) amb 17 gols. Proper partit destacat: CHP Amposta contra CP Vila-sana, dissabte 17 d'octubre a les 18:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Manresa33002269
2CP Vila-sana22002166
3CP Riudoms22001536
4CHP Amposta11001003
5Hoquei Tàrrega1100653
6HC Valls310216133
7CH Mollerussa21011173
8HC Alpicat21017123
9Alcañiz Club Patín1001280
10CEH Olímpic Reus10013130
11Lleida20023140
12Reus Deportiu20023170
13CH Mollerussa20021160

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví Plata 7 2026/27?
CP Manresa, amb 9 punts després de 12 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví Plata 7 2026/27?
La jornada 2 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví Plata 7 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-plata-7-2026-27-844f33f3b299): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.