Aleví Plata 6 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví Plata 6 2026/27, el líder de la classificació calculada és Costa Brava Cassanenc amb 9 punts, seguit de Girona CH (7). El màxim golejador segons les actes és Arnau Recio Tejero (Girona CH) amb 20 gols. Proper partit destacat: Girona CH contra CP Manlleu, dissabte 17 d'octubre a les 19:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Costa Brava Cassanenc33002769
2Girona CH32102077
3Shum3210917
4CP Manlleu22001836
5Club Patí Blanes Atlètic21016123
6CH Farners310211183
7CH Olot21017123
8HC Ripoll310215193
9Club Hoquei Palafrugell21018103
10HC Salt30033110
11Hoquei Banyoles10011110
12Hoquei Figueres300310250

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví Plata 6 2026/27?
Costa Brava Cassanenc, amb 9 punts després de 15 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví Plata 6 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví Plata 6 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-plata-6-2026-27-b87ba9e6bfca): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.