Aleví Plata 5 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví Plata 5 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Congrés amb 9 punts, seguit de Capellades HC (9). El màxim golejador segons les actes és Gael Hernandez Cuellar (HC Sant Just) amb 21 gols. Proper partit destacat: Cerdanyola CH contra CE La Salle Bonanova, divendres 16 d'octubre a les 20:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Congrés33002859
2Capellades HC33002659
3HC Sant Just33002129
4CE Olesa Patí33002049
5CP Torrelles22001656
6Cerdanyola CH1100603
7PHC Sant Cugat20116121
8CHP Martorell30125241
9CE La Salle Bonanova1001270
10HC Piera30033120
11CH Prat20024140
12Club Hoquei Molins de Rei30034260
13CP Masquefa30033280

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví Plata 5 2026/27?
CP Congrés, amb 9 punts després de 16 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví Plata 5 2026/27?
La jornada 2 es juga el divendres 16 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví Plata 5 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-plata-5-2026-27-35759c5d5b50): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.