Aleví Plata 4 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví Plata 4 2026/27, el líder de la classificació calculada és CE La Salle Bonanova amb 9 punts, seguit de FC Martinenc (6). El màxim golejador segons les actes és Xabier Frias Peña (CE La Salle Bonanova) amb 34 gols. Proper partit destacat: CPI Sant Ignasi C contra CE La Salle Bonanova, dissabte 17 d'octubre a les 11:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CE La Salle Bonanova33003499
2FC Martinenc32011466
3HC Sant Just22002446
4UE Horta220025116
5Jesús Maria i Josep320116126
6CH Ripollet320124176
7CPI Sant Ignasi C210114103
8CP Congrés2101553
9CH Claret210112123
10CP Torrelles200212270
11CH Prat300312310
12CPI La Sagrera20024240
13CE Maristes Sant Joan30037350

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví Plata 4 2026/27?
CE La Salle Bonanova, amb 9 punts després de 16 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví Plata 4 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví Plata 4 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-plata-4-2026-27-8f80127ba488): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.