Aleví Plata 3 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví Plata 3 2026/27, el líder de la classificació calculada és Mollet HC amb 9 punts, seguit de CH Mataró (9). El màxim golejador segons les actes és Gisel Guillen Carrillo (CH Ripollet) amb 26 gols. Proper partit destacat: Club Hoquei Molins de Rei contra Mollet HC, diumenge 18 d'octubre a les 11:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Mollet HC33002649
2CH Mataró33002679
3CH Ripollet320126106
4CH Claret320112166
5Cerdanyola CH32011866
6FC Martinenc320125156
7Club Hoquei Molins de Rei3120855
8PHC Sant Cugat21011253
9HC Palau de Plegamans21011143
10CH Santa Perpètua30125121
11CE La Salle Bonanova30122221
12CH Sant Josep Badalona20024210
13UE Hoquei Barberà20022200
14CH Les Franqueses30032320

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví Plata 3 2026/27?
Mollet HC, amb 9 punts després de 19 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví Plata 3 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví Plata 3 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-plata-3-2026-27-c74daef932ce): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.