Aleví Plata 2 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví Plata 2 2026/27, el líder de la classificació calculada és CEH Olímpic Reus amb 9 punts, seguit de CP Calafell (9). El màxim golejador segons les actes és Marc Miralles Vila (CP Riudebitlles) amb 24 gols. Proper partit destacat: CP Riudebitlles contra CP Calafell, dissabte 17 d'octubre a les 12:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CEH Olímpic Reus33001919
2CP Calafell33001649
3Club Patí Vilafranca330017109
4CP Riudebitlles22002486
5CH Castellet32011656
6CP Subur Sitges311114154
7Ribes CP210121213
8Club Hoquei Vila-seca210112133
9CHP Amposta31027183
10Igualada HC3012591
11Club Patí Cubelles30035150
12HC Valls30038260
13HC Piera30038270

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví Plata 2 2026/27?
CEH Olímpic Reus, amb 9 punts després de 18 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví Plata 2 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví Plata 2 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-plata-2-2026-27-40a4498a0503): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.