Aleví Plata 1 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví Plata 1 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Cadí amb 7 punts, seguit de CP Folgueroles (6). El màxim golejador segons les actes és Roger Sala Martinez (HC Ripoll) amb 20 gols. Proper partit destacat: CP Folgueroles contra CH Cadí, diumenge 18 d'octubre a les 17:45.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Cadí32101637
2CP Folgueroles22002006
3CP Manlleu22001546
4Club Patí Taradell21101884
5HC Ripoll311120114
6Shum21101384
7CH Olot21101164
8Vic Hoquei Club21016103
9CP Montesquiu310210243
10Andorra HC310217143
11Hoquei Patins Tona30124171
12Club Hoquei Palafrugell20020200
13CP Roda30034290

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví Plata 1 2026/27?
CH Cadí, amb 7 punts després de 16 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví Plata 1 2026/27?
La jornada 4 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví Plata 1 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-plata-1-2026-27-bdca21d1641e): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.