Aleví OR 8 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví OR 8 2026/27, el líder de la classificació calculada és Igualada HC amb 9 punts, seguit de Club Patí Vilanova (6). El màxim golejador segons les actes és Roger Bustamante i Coll (Club Patí Vilanova) amb 7 gols. Proper partit destacat: Club Patí Vilanova contra Igualada HC, dissabte 17 d'octubre a les 12:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Igualada HC33002359
2Club Patí Vilanova22002266
3CE Vendrell320116116
4Igualada HC21011853
5Reus Deportiu310211173
6CP Corbera20027220
7CH Vilassar30032330

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví OR 8 2026/27?
Igualada HC, amb 9 punts després de 9 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví OR 8 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví OR 8 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-or-8-2026-27-c6ed83ceb89f): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.