Aleví OR 7 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví OR 7 2026/27, el líder de la classificació calculada és Club Hoquei Palafrugell amb 6 punts, seguit de CP Congrés (6). El màxim golejador segons les actes és Ciara Corcho Enrique (GEiEG) amb 8 gols. Proper partit destacat: Club Hoquei Palafrugell contra CP Congrés, dissabte 17 d'octubre a les 15:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Club Hoquei Palafrugell2200926
2CP Congrés22002226
3GEiEG32012256
4Club Patí Cubelles210112153
5Club Hoquei Lloret21015103
6CE Noia310210173
7CP Calafell20028150
8Jesús Maria i Josep20024260

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví OR 7 2026/27?
Club Hoquei Palafrugell, amb 6 punts després de 9 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví OR 7 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví OR 7 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-or-7-2026-27-78759e667ad0): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.