Aleví OR 6 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví OR 6 2026/27, el líder de la classificació calculada és HC Alpicat amb 9 punts, seguit de HC Salt (7). El màxim golejador segons les actes és Aleix Gonzalez Rubio (HC Salt) amb 6 gols. Proper partit destacat: CP Manlleu contra CP Riudoms, dissabte 17 d'octubre a les 16:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1HC Alpicat33002589
2HC Salt32101127
3CP Manlleu31111484
4CP Riudoms2110524
5PHC Sant Cugat31028173
6CE Arenys de Munt30217142
7CH Santa Perpètua20117101
8Vic Hoquei Club30031170

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví OR 6 2026/27?
HC Alpicat, amb 9 punts després de 11 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví OR 6 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví OR 6 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-or-6-2026-27-5f48629e3396): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.