Aleví OR 5 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví OR 5 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Caldes amb 9 punts, seguit de CHP Bigues i Riells (6). El màxim golejador segons les actes és Nil Escalante Aguilar (CH Caldes) amb 9 gols. Proper partit destacat: CH Caldes contra Hoquei Casal Espluga, diumenge 18 d'octubre a les 15:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Caldes33003439
2CHP Bigues i Riells22001876
3Mollet HC320113156
4Hoquei Casal Espluga320117166
5CP Masquefa320112126
6Hoquei Casal Espluga2002390
7CP Sant Celoni30039240
8CE Arenys de Munt30037270

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví OR 5 2026/27?
CH Caldes, amb 9 punts després de 11 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví OR 5 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví OR 5 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-or-5-2026-27-c1033bc42f54): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.