Aleví OR 3 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví OR 3 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Calafell amb 9 punts, seguit de PHC Sant Cugat (9). El màxim golejador segons les actes és Max Alvarez Vila (PHC Sant Cugat) amb 11 gols. Proper partit destacat: PHC Sant Cugat contra CP Calafell, diumenge 18 d'octubre a les 16:45.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Calafell33003169
2PHC Sant Cugat33002839
3FC Barcelona32013176
4CE Noia310213163
5CP Calafell310212213
6CP Sant Ramon310212423
7Club Patí Voltregà310210183
8UE Hoquei Barberà30034280

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví OR 3 2026/27?
CP Calafell, amb 9 punts després de 12 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví OR 3 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví OR 3 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-or-3-2026-27-806b7453818d): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.