Aleví OR 2 2026/27

A la jornada 3 d'Aleví OR 2 2026/27, el líder de la classificació calculada és UE Horta amb 9 punts, seguit de Club Patí Voltregà (7). Els màxims golejadors segons les actes són Eric Gomez Gonzalez (UE Horta) i Ferran Xandri Lafuente (UE Horta) amb 7 gols. Proper partit destacat: Club Patí Voltregà contra UE Horta, diumenge 18 d'octubre a les 11:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1UE Horta33002749
2Club Patí Voltregà32101687
3Hoquei Mollerussa-Tàrrega A2110954
4CP Sant Ramon210114133
5HC Castellar21019123
6CP Folgueroles310211173
7Hoquei Figueres20025180
8CE Noia300312260

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder d'Aleví OR 2 2026/27?
UE Horta, amb 9 punts després de 10 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada d'Aleví OR 2 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats d'Aleví OR 2 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/alevi-or-2-2026-27-07b454979c28): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.