3ª Catalana Grup F 2026/27

A la jornada 3 de 3ª Catalana Grup F 2026/27, el líder de la classificació calculada és Sferic Terrassa amb 9 punts, seguit de Igualada HC (6). Proper partit destacat: UE Hoquei Barberà contra UE La Garriga, divendres 16 d'octubre a les 21:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Sferic Terrassa33001799
2Igualada HC22001316
3Mollet HC320116166
4Club Patí Vilanova312014105
5CP Bell-lloc21101184
6HC Palau de Plegamans210113103
7Vic Hoquei Club2101963
8UE Hoquei Barberà1100423
9CP Roda21018103
10UE La Garriga20117101
11Jesús Maria i Josep20024110
12CP Centelles30036140
13HC Sant Just30034190

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 3ª Catalana Grup F 2026/27?
Sferic Terrassa, amb 9 punts després de 15 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 3ª Catalana Grup F 2026/27?
La jornada 1 es juga el divendres 16 d'octubre.
On es poden veure els resultats de 3ª Catalana Grup F 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/3a-catalana-grup-f-2026-27-6df1d28e881b): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.