3ª Catalana Grup E 2026/27

A la jornada 3 de 3ª Catalana Grup E 2026/27, el líder de la classificació calculada és Club Patí Vilanova amb 9 punts, seguit de CP Calafell (7). Proper partit destacat: HC Valls contra Club Patí Vilanova, divendres 16 d'octubre a les 20:45.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Club Patí Vilanova33002079
2CP Calafell32101777
3HC Vila-Sana Alpicat32101777
4CP Masquefa2200926
5CP Sant Ramon320117146
6HC Valls311111104
7Lleida2101843
8CE Noia1100633
9HC Castellar2011691
10Igualada HC1001170
11CH Juneda30037170
12Ribes CP30035180
13CP Monjos30039280

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 3ª Catalana Grup E 2026/27?
Club Patí Vilanova, amb 9 punts després de 16 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 3ª Catalana Grup E 2026/27?
La jornada 4 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de 3ª Catalana Grup E 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/3a-catalana-grup-e-2026-27-61d6275bb677): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.