3ª Catalana Grup D 2026/27

A la jornada 3 de 3ª Catalana Grup D 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Malgrat amb 6 punts, seguit de CE Arenys de Munt (6). El màxim golejador segons les actes és Joan Pladevall Puigmal (Cham Maristes-Sagrerenc) amb 9 gols. Proper partit destacat: CP Jonquerenc contra GEiEG, dissabte 17 d'octubre a les 18:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Malgrat22001756
2CE Arenys de Munt320110126
3HC Salt21101054
4Club Patí Blanes Atlètic21011073
5CP Jonquerenc2101593
6GEiEG21011283
7Girona CH2101893
8Cham Maristes-Sagrerenc210115103
9Shum1010331
10CP Caldes de Malavella300310210
11CP Breda10010110

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 3ª Catalana Grup D 2026/27?
CP Malgrat, amb 6 punts després de 11 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 3ª Catalana Grup D 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de 3ª Catalana Grup D 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/3a-catalana-grup-d-2026-27-1c4c5f5cf3b4): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.