3ª Catalana Grup C 2026/27

A la jornada 3 de 3ª Catalana Grup C 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Congrés amb 9 punts, seguit de HC Sant Just (9). El màxim golejador segons les actes és Hugo Fernández Argüelles (CP Congrés) amb 6 gols. Proper partit destacat: Cerdanyola CH contra CP Congrés, diumenge 18 d'octubre a les 16:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Congrés33001889
2HC Sant Just33001499
3CH Santa Perpètua22001086
4Cerdanyola CH320112116
5CH Claret21101154
6UE Horta311114134
7CP Torrelles3102793
8CH Caldes2101583
9CPI La Sagrera302112132
10CH Mataró1001450
11CH Prat300311170
12CE La Salle Bonanova30038140
13CHP Martorell1001060

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 3ª Catalana Grup C 2026/27?
CP Congrés, amb 9 punts després de 16 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 3ª Catalana Grup C 2026/27?
La jornada 4 es juga del 17 al 23 d'octubre.
On es poden veure els resultats de 3ª Catalana Grup C 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/3a-catalana-grup-c-2026-27-c713b961d374): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.