3ª Catalana Grup B 2026/27

A la jornada 3 de 3ª Catalana Grup B 2026/27, el líder de la classificació calculada és Hoquei Casal Espluga amb 9 punts, seguit de CP Riudoms (6). El màxim golejador segons les actes és Miquel Isern Cabrero (Hoquei Casal Espluga) amb 12 gols. Proper partit destacat: PHC Sant Cugat contra CP Monjos, divendres 16 d'octubre a les 20:45.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Hoquei Casal Espluga330023129
2CP Riudoms320117156
3CP Monjos320116136
4Cambrils CH320110106
5CP Torrelles22001116
6CH Juneda220016106
7CH Cadí320114126
8Club Patí Cubelles320115176
9PHC Sant Cugat2101283
10CP Manresa310221183
11Ribes CP2101893
12Alcañiz Club Patín310214163
13CH Castellet310213143
14CP Sant Ramon300311150
15CP Corbera300311210
16CH Navarcles300311220

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 3ª Catalana Grup B 2026/27?
Hoquei Casal Espluga, amb 9 punts després de 22 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 3ª Catalana Grup B 2026/27?
La jornada 4 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de 3ª Catalana Grup B 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/3a-catalana-grup-b-2026-27-4bae5e984f1d): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.