3ª Catalana Grup A 2026/27

A la jornada 3 de 3ª Catalana Grup A 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Folgueroles amb 9 punts, seguit de Club Patí Tordera (9). El màxim golejador segons les actes és Ferran Borrallo Casals (Vic Hoquei Club) amb 11 gols. Proper partit destacat: CP Folgueroles contra Club Patí Tordera, divendres 16 d'octubre a les 21:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Folgueroles33002459
2Club Patí Tordera33002279
3Eurofirms Cassanenc33001569
4CH Ripollet321020127
5Vic Hoquei Club320124106
6CP Caldes de Malavella32011676
7CHP Bigues i Riells320110126
8FC Martinenc3111984
9CH Vilassar310210103
10CP Breda310212133
11CHP Sant Feliu2101893
12CH Sant Josep Badalona31028153
13CH Farners20026100
14Club Hoquei Lloret30033130
15CEH Sabadell30035270
16CH Les Franqueses30033310

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 3ª Catalana Grup A 2026/27?
CP Folgueroles, amb 9 punts després de 23 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 3ª Catalana Grup A 2026/27?
La jornada 4 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de 3ª Catalana Grup A 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/3a-catalana-grup-a-2026-27-f527b6ccfe10): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.