2ª Catalana Grup C 2026/27

A la jornada 3 de 2ª Catalana Grup C 2026/27, el líder de la classificació calculada és Hoquei Banyoles amb 6 punts, seguit de CN Reus Ploms (6). Els màxims golejadors segons les actes són Aniol Comas Frigola (Hoquei Banyoles) i Andreu Fabra Huguet (CN Reus Ploms) amb 6 gols. Proper partit destacat: CPI Sant Ignasi contra Hoquei Banyoles, diumenge 18 d'octubre a les 18:15.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1Hoquei Banyoles22002226
2CN Reus Ploms22001236
3CH Santa Perpètua32011356
4Hoquei Figueres22001586
5Cerdanyola CH32011366
6CP Malgrat2200836
7HC Sentmenat310210163
8CPI Sant Ignasi2101383
9Club Patí Vilafranca21014103
10CP Roda31028153
11CP Subur Sitges31021283
12CE La Salle Bonanova2002390
13CP Jonquerenc20023140
14Capellades HC30035240

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 2ª Catalana Grup C 2026/27?
Hoquei Banyoles, amb 6 punts després de 17 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 2ª Catalana Grup C 2026/27?
La jornada 4 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de 2ª Catalana Grup C 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/2a-catalana-grup-c-2026-27-0b61c63108bd): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.