2ª Catalana Grup B 2026/27

A la jornada 3 de 2ª Catalana Grup B 2026/27, el líder de la classificació calculada és CH Caldes amb 9 punts, seguit de CH Claret (9). Proper partit destacat: Club Patí Vilanova contra CH Caldes, divendres 16 d'octubre a les 20:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CH Caldes33001359
2CH Claret33001039
3Llista-Bell-Lloc32011156
4Club Patí Vilanova320113126
5Club Hoquei Arenys de Mar2110914
6HC Palau de Plegamans31111174
7CHP Amposta31119124
8Shum1100213
9CHP Martorell3102683
10Hoquei Patins Tona2011691
11HC Salt2002370
12CP Masquefa30038140
13CH Mataró30034210

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 2ª Catalana Grup B 2026/27?
CH Caldes, amb 9 punts després de 17 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 2ª Catalana Grup B 2026/27?
La jornada 4 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de 2ª Catalana Grup B 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/2a-catalana-grup-b-2026-27-2c99ba4cbe6e): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.