2ª Catalana Grup A 2026/27

A la jornada 3 de 2ª Catalana Grup A 2026/27, el líder de la classificació calculada és HC Valls amb 9 punts, seguit de CE Noia (9). El màxim golejador segons les actes és Josep Maria Selva Cristia (HC Valls) amb 7 gols. Proper partit destacat: Mollet HC contra HC Sant Just, dijous 15 d'octubre a les 21:40.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1HC Valls33002789
2CE Noia3300959
3HC Alpicat32101467
4HC Sant Just22001026
5Mollet HC2200816
6CH Prat310212103
7HC Castellar21011093
8CEH Olímpic Reus31028183
9UE Horta31027113
10CE Arenys de Munt20119111
11Club Hoquei Palafrugell301215221
12UE La Garriga2011121
13Sferic Terrassa30034130
14CH Mollerussa20021170

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 2ª Catalana Grup A 2026/27?
HC Valls, amb 9 punts després de 18 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 2ª Catalana Grup A 2026/27?
La jornada 2 es juga del 15 al 25 d'octubre.
On es poden veure els resultats de 2ª Catalana Grup A 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/2a-catalana-grup-a-2026-27-4dc87ca01715): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.