2ª Catalana Femenina Grup A 2026/27

A la jornada 3 de 2ª Catalana Femenina Grup A 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Torrelles amb 9 punts, seguit de Cerdanyola CH (9). El màxim golejador segons les actes és Maria Mares Leon (HC Salt) amb 7 gols. Proper partit destacat: HC Salt contra CH Les Franqueses, divendres 16 d'octubre a les 21:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Torrelles33001809
2Cerdanyola CH33001369
3CHP Bigues i Riells32101067
4CP Malgrat2110624
5HC Salt11001233
6CH Santa Perpètua3102593
7Shum31026163
8CH Les Franqueses1010221
9Hoquei Figueres2011461
10HC Sant Just3012371
11Mollet HC3012491
12CP Roda1001230
13CHP Sant Feliu20023190

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 2ª Catalana Femenina Grup A 2026/27?
CP Torrelles, amb 9 punts després de 15 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 2ª Catalana Femenina Grup A 2026/27?
La jornada 2 es juga del 16 d'octubre al 8 de novembre.
On es poden veure els resultats de 2ª Catalana Femenina Grup A 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/2a-catalana-femenina-grup-a-2026-27-ea61ab435dc9): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.