1ª Catalana Grup B 2026/27

A la jornada 4 de 1ª Catalana Grup B 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Roda amb 12 punts, seguit de Hoquei Patins Tona (9). Proper partit destacat: Hoquei Patins Tona contra Club Hoquei Palafrugell, dissabte 17 d'octubre a les 18:00.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Roda4400211412
2Hoquei Patins Tona43011679
3Club Patí Vilafranca430119159
4HC Sentmenat421117137
5Club Hoquei Palafrugell32011286
6CH Vila-Seca-Ceh Olimpic420216146
7CH Mataró420219186
8CH Caldes420211106
9CP Riudoms320113126
10CP Calafell420212136
11CP Monjos310218123
12Club Hoquei Lloret2101653
13Vic Hoquei Club3102593
14Capellades HC31027143
15CHP Sant Feliu31026143
16CP Riudebitlles40137151
17PHC Sant Cugat400411230

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 1ª Catalana Grup B 2026/27?
CP Roda, amb 12 punts després de 30 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 1ª Catalana Grup B 2026/27?
La jornada 5 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de 1ª Catalana Grup B 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/1a-catalana-grup-b-2026-27-57e64eca23c5): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.