1ª Catalana Grup A 2026/27

A la jornada 4 de 1ª Catalana Grup A 2026/27, el líder de la classificació calculada és CPI Espanyol amb 9 punts, seguit de CH Farners (9). Els màxims golejadors segons les actes són Dídac Garcia Verdejo (CHP Bigues i Riells) i Jordi Morales Martinez (CPI Espanyol) amb 7 gols. Proper partit destacat: CPI Espanyol contra Andorra HC, diumenge 18 d'octubre a les 13:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CPI Espanyol33001579
2CH Farners3300939
3CH Ripollet33001179
4HC Palau de Plegamans32101557
5Andorra HC321013107
6CE Torrelavit421114147
7CHP Bigues i Riells421115167
8CH Olot320112116
9CP Sant Celoni420212116
10UE Horta31118104
11CE Vendrell411214124
12CP Manlleu411214154
13Club Patí Tordera411212114
14CH Vilassar31029123
15Club Patí Cubelles30128101
16HC Castellar401312201
17CP Congrés30034110
18Club Patí Voltregà40049210

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 1ª Catalana Grup A 2026/27?
CPI Espanyol, amb 9 punts després de 31 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 1ª Catalana Grup A 2026/27?
La jornada 5 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de 1ª Catalana Grup A 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/1a-catalana-grup-a-2026-27-ac35f3e34714): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 19:07.