1ª Catalana Femenina Grup A 2026/27

A la jornada 3 de 1ª Catalana Femenina Grup A 2026/27, el líder de la classificació calculada és CP Vila-sana amb 6 punts, seguit de Pons Lleida Bell-Lloc (6). El màxim golejador segons les actes és Noa Abellan i Collet (PHC Sant Cugat) amb 6 gols. Proper partit destacat: Pons Lleida Bell-Lloc contra Shum, diumenge 18 d'octubre a les 12:30.

Classificació calculada

#EquipPJGEPGFGCPts
1CP Vila-sana32011286
2Pons Lleida Bell-Lloc22001126
3CE Arenys de Munt2200746
4Shum32011056
5Mollet HC2110534
6Igualada Femení HCP2101883
7Club Hoquei Arenys de Mar2101553
8Club Patí Blanes Atlètic31028123
9FC Martinenc2101383
10PHC Sant Cugat310211133
11Cerdanyola CH2011451
12CH Farners2002150
13Reus Deportiu20023100

Propers partits

Jornades

Preguntes freqüents

Qui va líder de 1ª Catalana Femenina Grup A 2026/27?
CP Vila-sana, amb 6 punts després de 15 partits jugats, segons la classificació que calcula Hockey Telemetry amb els resultats publicats.
Quan és la propera jornada de 1ª Catalana Femenina Grup A 2026/27?
La jornada 4 es juga del 16 al 18 d'octubre.
On es poden veure els resultats de 1ª Catalana Femenina Grup A 2026/27?
A Hockey Telemetry (https://hockeytelemetry.es/ca/grupos/1a-catalana-femenina-grup-a-2026-27-507e2dea6699): resultats, calendari, classificació calculada i probabilitats, a partir de les actes i els calendaris oficials de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA). S'actualitza cada pocs minuts.
És la classificació oficial?
No. És una classificació calculada amb els resultats publicats i les regles de la federació (punts per partit i desempats); l'oficial és la que publica la FECAPA.

Hockey Telemetry publica resultats, classificacions calculades, calendaris, golejadors i probabilitats d'ascens, títol i descens de totes les lligues d'hoquei patins de la Federació Catalana de Patinatge (FECAPA), des de prebenjamí fins a sènior, a Catalunya.

Partits · Competicions · Clubs · Anàlisi · Quant encerta el motor · Sobre el projecte

Actualitzat el 15 d'octubre de 2026 a les 20:18.